29 та 30 вересня у Херсоні вельмишановні представники « Золотого віку» ділилися своїм досвідом із молоддю
Другий рік поспіль БТ « Центр суспільних програм» виступає партнером в організації Фестивалю Поважних Людей «Золотий Вік», заснований громадською організацією «Громада ЮА». У перший день, у рамках Фестивалю, пройшла зустріч поетів, митців, майстрів та артистів у Мистецькому Салоні, що відбувся на катері, де учасники та гості насолоджувались чарівною музикою та краєвидами Херсона.

Вечорі того ж дня відбулась ретро-вечірка “Золоті Хіти” для тих, хто любить танцювати та насолоджуватись живою музикою різних років, а також вокалом кращих оркестрів та солістів нашого міста. Незабутні емоції подарували відвідувачам вечірки Біг Бенд Обласного палацу культури, а також Оркестр Головного управління поліції, вони влаштували справжнє шоу, щоб кожен слухач залишив у серці тільки найкращі спогади у той вечір.
На другий день відбувся гала-концерт у ККЗ “Ювілейний”, де спеціально для поважних гостей дарувались подарунки, проводились урочистості, виставка майстрів та багато іншого. Дякуємо усім, хто прийняв участь у проведені фестивалю, а також меценатів, без яких би Другий Фестиваль Поважних Людей «Золотий Вік» не відбувся. Чекаємо усіх у наступному році!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *