В Херсоні відбувся тренінг «Інструменти впливу молоді на прийняття рішень у громаді», на якому були присутні студенти херсонських ЗВО.
Захід був організований херсонською організацією Благодійне товариство “Центр суспільних програм”, яка є регіональним партнером та учасником Коаліції Регіональних Ініціатив «ТОЛОКА».


Тренінг є частиною проекту «Громадський супровід інтеграції студентської молоді з числа ВПО і студентів з тимчасово окупованих територій в приймаючих громадах Київської, Львівської, Харківської та Херсонської областей», який реалізує ВГО Поруч за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США.
Протягом 6 годин студенти ознайомились з теоретичними аспектами демократії участі. Більшість учасників вперше дізналися про статут міста, його структуру та зміст.
Херсон досі залишається єдиними обласним центром в Україні де досі не запрацював Бюджет участі, тому окрему частину заходу було присвячено саме ролі студентської спільноти у впровадження цього інструменту та особливостям його впровадження на прикладі Харкова, Києва та Львова.
Цілий ряд мотиваційних ігор та вправ Vitalii Fylenko, тренера з Харкова, представника партнерської організації «Нова Енергія», створили атмосферу невимушеності та комфорту під час тренінгу.
«Тема інтеграції студентів-переселенців та їх співпраця з місцевим молодіжним середовищем є актуальною, особливо в контексті відсутності централізованої державної політики, тому проводячи тренінги на актуальні теми для студентів у формі гри та дискусій є надія покращити їх обізнаність і комунікацію на місцевому рівні» – говорить Катерина Білоконь, Програмний директор ЦСП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *