Благодійне товариство “Центр суспільних програм” створене молодими спеціалістами в області права, медицини, соціології, психології у 2013 році.

За час своєї діяльності командою Центру було реалізовано більше ніж 15 окремих проектів, направлених на освіту в області прав людини та збереження репродуктивного здоров’я серед молоді. Було видано 3 моніторингово-аналітичні звіти з використання бюджетних коштів та реалізації регіональних програм, більше ніж 20 інформаційних матеріалів для загального населення та започатковано випуск регіональної газети, діяльність якою направлена на інформування населення щодо змін в законодавстві та євроінтеграцію.

З 2014 року Центр відокремлює основних 2 напрями роботи:

1) Регіональний інформаційно-ресурсний центр – це платформа для діалогу між органами влади, організаціями 3 сектору та бізнес-структурами задля вирішення соціальнозначущих питань. Також в рамках роботи ресурсного центру – це робота з ініціативами, ініціативними групами задля досягнення цілей активістів та інституційного розвитку ініціативних груп.

2) Допомога внутрішньо переміщеним особам включає в себе комплексні дії на рівні регіону – адвокаційну діяльність задля розширення доступу до сталого пакету послуг для переселенців на рівні органів влади, соціальна, юридична та психологічна допомога. Сталий пакет послуг і комплексна робота допомогає успішності кейс-менеджменту, що включає в себе і швидку ресоціалізацію та реінтеграцію переселенців в регіоні.