Свято останнього дзвоника

Щиро вітаємо зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаємо гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Ми також долучилися до свята та завітали у гості до діток, які навчаються у Спеціальній загальноосвітній школі № 1.

Програмний директор БТ “Центр суспільних програм” Катерина Білоконь завітала на свято з маленькими подарунками для учнів Спеціальної загальноосвітньої школи та зустрілась з батьками та адміністрацією школи.

“Керівництво нашої організації не може залишитись осторонь проблем, з якими стикається адміністрація та учні школи. Була проведена зустріч, щоб зрозуміти точки зіткнення та подальшу допомогу з нашої сторони. Гадаю, що ця зустріч стала стартом довготривалого партнерства, адже з нашої сторони задача перед суспільством – це надання соціальної допомоги та розвитку благодійності” – зазначила Катерина Білоконь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *