Зустріч благодійних установ Херсонщини

Зранку представниці чотирьох громадських та благодійних організацій зібрались поспілкуватися та визначити основні напрямки спільної роботи. Благодійний Фонд “Реавіта”, громадська організація “ГромадаUA”, Благодійне товариство ” Центр суспільних програм” та Херсонське обласне товариство людей з інвалідністю запланували провести акцію “Від серця до серця”, яку започаткували у грудні минулого року, відвідавши геріатричне відділення у Голій Пристані.

Цей проект безстроковий та має на меті охопити допомогою та підтримкою людей, які опинились в тяжкому або кризовому становищі та налагодити з ними дружні стосунки.

“В багатьох випадках, людина, або родина потребують моральної допомоги не менш, чим матеріальної, – говорить засновниця БФ”Реавіта” Ольга Тапе, – Дати змогу заробляти або бути корисним іншим людям та впевнити, що про них турбуються та дбають – це наша робота!”

” Ми почали цю акцію Марафоном “Милосердя та Єдності”, але те, що ми об’ єднались, надихнуло на більш глибоке розуміння нашіх задач та цілей”, – коментує голова ГО “ГромадаUA” Шатілова Наталя.

Спочатку визначити основні потреби, потім допомога та підтримка – саме так планується співпрацювати, долучаючи благодійників, волонтерів та небайдужих херсонців. Дякуємо людям та організаціям, які об’єднуються заради добрих справ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *